Blog > Komentarze do wpisu
Olciu KOFFANA ...czy ty zdajesz sobie sprawę, jak bardzo w ostatnim czasie nie chce mi się pisać w tym kopanym w cztery litery blogu? Czy ty musisz mnie tak drastycznie zmuszać ? (No dobra, troche dramatyzuję...) Ale powiedz, no powiedz, czy ty zwsze jesteś tak bardzo niecierpliwa??? (chyba jednak tak).A dla reszty:
- Nie, Kasia, nie czuję się dobrze
- tak, jadę po świętach na Partynice
- a do Borowej w czwartek
- i w piątek też
- Róża - jeszcze raz powiesz, że ten koń to habeta, to naprawdę będzie źle...
- Yagyu - bardzo cię proszę, nie komentuj tego wpisu (szczególnie pierwszego myślnika)
poniedziałek, 26 grudnia 2005, czapka24

Polecane wpisy

  • ODE MNIE DLA VASS

    O tym wszystkim co kocham i co mnie kręci ... 1 Najlepsi przyjaciele: Moja stara (koleżanka), Mój pierwszy Buziaczek-ANZA, której psa (Haker-golden retriever

Komentarze
2005/12/26 20:08:06
Ja ROZUMIEM jak bardzo Ci się czapuś nie chce pisać na tym blogu, ale wiesz jak masz tyle osób które tu włażą i komentują to mogła byś się paskudo dla nich postarać;)... i pisz notki nie tylko siedząc u mnie!
~ANZA
-
Gość: Eden, *.provider.pl
2005/12/27 13:11:52
Doskonale zdaję sobie sprawę, że nie chce Ci się pisać, ale zgadzam się z Anzą,że masz dużo znajomych, którzy chętnie pokomentowali by Twoje wypociny. A poza tym wolałabym, żebyś coś niecoś pisała co tam u Ciebie, ponieważ nie mam potem skąd się tego dowiadywać(nie zawsze mam pieniądze na komórce, czasami za dużo sms'uję z Markiem :D)